E-Ticaret SEO

E-Ticaret Başlangıç SEO Paketi

E-Ticaret Başlangıç SEO Paketi

7.200,00₺ Vergiler Hariç: 6.000,00₺

E-Ticaret Girişimci SEO Paketi

E-Ticaret Girişimci SEO Paketi

10.800,00₺ Vergiler Hariç: 9.000,00₺

E-Ticaret Pro SEO Paketi

E-Ticaret Pro SEO Paketi

19.200,00₺ Vergiler Hariç: 16.000,00₺

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

E-Ticaret Siteniz mi var? Sıralamalar da önemi çıkmak istiyorsunuz? Bu paketler tam size göre...E-Ticaret Sitenizi Zirveye Taşıyacak Özel SEO Paketleri

E-ticaret dünyasında öne çıkmak için doğru adımları atmaya hazır mısınız? İşte size, e-ticaret siteleri için özel olarak tasarlanmış ve başarıya giden yolda size rehberlik edecek üç farklı SEO paketi sunuyoruz.

1. E-Ticaret SEO Paketi - Başlangıç

E-ticaret dünyasında yeni mi başladınız veya dijital varlığınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Başlangıç paketimiz, anahtar kelimelerde sizi fark edilebilir kılmak için etkili bir adım atmanıza yardımcı olur. Kaliteli backlinklerle sitenizi güçlendirir. Detaylı anahtar kelime analizi, içerik optimizasyonu ve temel teknik SEO iyileştirmeleriyle sitenizi arama motorları için hazır hale getirir.

2. E-Ticaret SEO Paketi - Girişimci

Sektörde kendinizi bir adım öne taşımak ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, Girişimci paketimiz tam size göre. Hedeflenmiş anahtar kelime stratejileri, kapsamlı içerik optimizasyonu, rekabet analizi ve güçlü geri bağlantılarla, markanızın çevrimiçi varlığını güçlendirir ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar.

3. E-Ticaret SEO Paketi - Pro

Sektörde lider olmak ve e-ticaret sitenizi en üst seviyeye taşımak mı istiyorsunuz? Liderlik paketimiz, rakiplerinizin gerisinde kalmamanız için güçlü bir strateji sunar. Özel anahtar kelime optimizasyonu, detaylı rekabet analizi, teknik SEO iyileştirmeleri ve sürekli performans izleme ile markanızı zirveye taşıyoruz.

Bizimle Zirveye Ulaşın

E-ticaretinizi güçlendirmek ve rekabette öne geçmek için size özel tasarlanmış bu SEO paketlerinden yararlanın. Sizi rakiplerinizin önüne geçirmek için buradayız ve başarınız bizim başarımızdır.

Şimdi bizimle iletişime geçin ve e-ticaretinizi zirveye taşıyacak paketinizi seçin!
E TİCARET SEO DANIŞMANI SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

 

E-ticarette Google arama sıralaması hayati öneme sahiptir. Arama sonuçlarında ne kadar öne çıkarsanız e-ticaret sitenizin hayatım o kadar uzun ömürlü ve o kadar verimli olur. Bu noktada e-ticaret arama motorları ile uyum kurması ve arama sonuçlarında daha öne çıkması için profesyonel destek almanız gerekiyor. Seo danışmanları size bu hizmeti vererek nasıl daha üst\ ıraya çıkacağınıza dönük hizmetler veriyor. E-ticaret yöneticisi olarak sizin burada yapacağınız en önemli bir doğru Seo danışmanı ne demektir. Seo danışmanı seçerken dikkat edeceği hususlar şu şekilde ele alabiliriz.

 

SEO DANIŞMANI KİMDİR

 

Seo danışmanlığı uzmanlık ve bilgi birikimi isteyen bir\niştir. Her şey olayım diyen kişi güvenilir danışman olarak değerlendirilemez. Seo danışmanında ilk arayacağınız özellik açıklayıcı bilgiler veren kişi olması gerekir. Size sunacağı hizmet ve detayları hakkında size doyurucu ve açıklayıcı bilgi vermesi gerekir. Örneğin alacağınız paketinin içeriği hakkında size bilgi verilmesi gerekir. Backlink yapacağı ortamları hangi sosyal medya ortamları ile bağlantı kuracak ve ne kadarlık hedef kitleye ulaşmayı amaçladığı gibi Seo hakkında önemli verileri sil ile paylaşmalıdır.

 

GÜVENİLİRLİK ÖNEMLİ BİR KRİTERDİR

 

Seo danışmanı yapacağı işlemler hakkında bilgi verir ve sitenizin geleceğini planlar. Bu işlem sürecini size ayrıntılı olarak anlatarak gerçek bilgiyi paylaşıyor. Abartı ve çarpık bilgilere yer vermez. Bunun yanında sizin kişisel bilgilere ulaşmak sizinle alakalı özel bilgileri almak da Seo danışmanının görevi değildir. Bu tarz durumlarda anlaşmanızı fesih ederek doğru kişi bulmalısınız.

 

SEO SİZE GARANTİ VEREMEZ

 

Seo tasarım süreci uzun bir süre içinde birçok bilinmeyen veri barındırır. Google optimizasyon verileri ticari bir sır niteliğinde olup deneme yanılma ile bu yöntemler ve uzmanları tarafından tahmin edilir. Bu yüzden kesinlik taşımayan bu kriterleri üzerinde kurulan Seo tasarımı size yüzde 100 sonuç vereceği garantisi sağlamaz. Ancak Seo üzerine uzmanlaşan firmalar çok yönlü tasarımlar ve hazırlıklar ile web sitenize Google'da üst sıraya taşıyacak çalışma yapabilirler. Bir seo danışmanı size Google arama sonuçlarında birinci sıraya çıkartma garantisi veremiyor ancak bu firmanın referansları baz alınarak bu kriterlere göre güvenilebilir ve bu alanda işbirliği yapılabilir. Eğer ki bir Seo danışmanı Kendini fazla güveniyorum ve size garanti veriyorsa bu ifadeye Avukat aracılığı ile kayıt altına almalısınız.

 

AKLINIZDA BULUNMASI GEREKEN SORULAR

 

Seo danışmanı araştırırken aklınızda bir takım sorular olmalı ve bu sorulara cevaplar aramalısınız. Bu sorulara yakından baktığımızda öne çıkan başlıkları şu şekilde ele alabiliriz. Referanslar ve çalışma prensipleri hakkında detaylı bilgi almalısınız. Tüm arama motorları ile optimizasyon sağlayıp sağlamadığını öğrenmelisiniz. Seo optimizasyonu ne kadar sürede yaptığını öğrenmelisiniz. Çalışmalarını ne kadar verimli sonuç verdiğini öğrenmelisiniz. Referanslar hakkında detaylı bilgi almalısınız.